Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Kesme Tahtası

Marka: Leggno
Leggno cst21st3320 saplı kestane sunum tahtası Mutfakta ve sofrada “doğallık” konuşuluyor… Yeni leggno natura serisi kesim ve sunum panoları; tamamı masif ahşaptan üretim teknolojileri ve benzersiz doğallıklarıyla hayatınıza giriyor. Sağlamlıklarıyla yıllara meydan okurken, doğallıklarını yansıtan ş..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Bambum
Bambum ritto - Kesme tahtası ortaritto - Kesme tahtası ortaoval köşeleri, kalın ve dayanıklı gövdesi ile bambum ritto kesme tahtası, mutfaktaki her işinizde elinizin altında olmasını isteyeceğiniz bir kesme tahtası.;Kanallı tasarımı ile özellikle et gibi zor besinleri doğrarken sizlere yardımcı olac..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Bambum
Bambum ritto - Kesme tahtası küçükritto - Kesme tahtası küçük oval köşeleri, kalın ve dayanıklı gövdesi ile bambum ritto kesme tahtası, mutfaktaki her işinizde elinizin altında olmasını isteyeceğiniz bir kesme tahtası.;Kanallı tasarımı ile özellikle et gibi zor besinleri doğrarken sizlere yardımcı o..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Bambum
Ritto kesme & steak tahtası büyük oval köşeleri, kalın ve dayanıklı gövdesi ile bambum ritto kesme & steak tahtası, mutfaktaki her işinizde elinizin altında olmasını isteyeceğiniz bir kesme tahtası. Üç farklı boyu bulunan ritto, kanallı tasarımı ile özellikle et gibi zor besinleri doğrarken en öneml..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)