Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Bardak

Marka: LEONARTE CASA
Bohemia soğuk kesme kristal kahve su bardağı 100% kristal’den üretilmiş olup 150 ml kapasitedir. Set içinde 6 adet kristal bardak bulunmaktadır...
750,00TL
Vergiler Hariç:750,00TL
Marka: ZWILLING
Bilenler, mükemmel biranın doğru sıcaklıkta tüketilmesi gerektiğini bilirler.  Örneğin, hafif buğday birası 8-10 santigrat derece, kristal buğday ise 7-8 santigrat derece olmalıdır. Bardağa döküldükten sonra içme sıcaklığının olabildiğince uzun süre kalmasını sağlamak için çift camlı ZWILLI..
372,00TL
Vergiler Hariç:372,00TL
Marka: ZWILLING
ZWILLING Sorrento çift camlı bardaklar İtalyan tasarımcı Matteo Thun tarafından tasarlanmıştırHer bir ürün mükemmel kıvrımlı hatlara sahiptir ve kullanımı kolaydırKahve de içebilir özel bir tatlınızın sunumunda da kullanabilirsinizSorrento çift camlı bardaklar ile farklı ısılara sahip ürünleri servi..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: ZWILLING
Ürün 6 adet Zwilling çift camlı viski bardağını içerir. 2'şer bardaktan oluşan 2'li setlerden 3 kutu gönderilecektir. Seri: SorrentoÖlçü:266mlMalzeme: CamZWILLING Sorrento çift camlı bardaklar İtalyan tasarımcı Matteo Thun tarafından tasarlanmıştır.Her bir ürün mükemmel kıvrımlı hatlara sahiptir v..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: ZWILLING
ZWILLING Sorrento çift camlı bardaklar İtalyan tasarımcı Matteo Thun tarafından tasarlanmıştır.Ölçü:266mlHer bir ürün mükemmel kıvrımlı hatlara sahiptir ve kullanımı kolaydır.Sorrento çift camlı bardaklar ile farklı ısılara sahip ürünleri servis edebilirsiniz.• Ağızla üfleme yoluyla zanaatkarlar ta..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: ZWILLING
Yükseklik:16 cmParça sayısı:2-pcHacim:0.474 lCam bardaklar, cam kaseler sadece su içmek yada servis için uygun olmasından başka, aynı zamanda bir masanın görünümünü belirleyici biçimde şekillendiren tasarım unsurlarıdır. Erimiş kuvartz kumunu üfleme yönetmi ile cam bir kavanoz haline getiren zanaatk..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: ZWILLING
 Hacim: 0,45 lt.Cam bardaklar, cam kaseler sadece su içmek yada servis için uygun olmasından başka, aynı zamanda bir masanın görünümünü belirleyici biçimde şekillendiren tasarım unsurlarıdır. Erimiş kuvartz kumunu üfleme yönetmi ile cam bir kavanoz haline getiren zanaatkarlar yerine sanatçı olarak d..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: ZWILLING
hacmi:0.45 LT.Cam bardaklar, cam kaseler sadece su içmek yada servis için uygun olmasından başka, aynı zamanda bir masanın görünümünü belirleyici biçimde şekillendiren tasarım unsurlarıdır. Erimiş kuvartz kumunu üfleme yönetmi ile cam bir kavanoz haline getiren zanaatkarlar yerine sanatçı olarak düş..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: ZWILLING
Hacim : 355 mlCam bardaklar, cam kaseler sadece su içmek yada servis için uygun olmasından başka, aynı zamanda bir masanın görünümünü belirleyici biçimde şekillendiren tasarım unsurlarıdır. Erimiş kuvartz kumunu üfleme yönetmi ile cam bir kavanoz haline getiren zanaatkarlar yerine sanatçı olarak düş..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: ZWILLING
0.13 lCam bardaklar, cam kaseler sadece su içmek yada servis için uygun olmasından başka, aynı zamanda bir masanın görünümünü belirleyici biçimde şekillendiren tasarım unsurlarıdır. Erimiş kuvartz kumunu üfleme yönetmi ile cam bir kavanoz haline getiren zanaatkarlar yerine sanatçı olarak düşünülmekt..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: ZWILLING
Cam bardaklar, cam kaseler sadece su içmek yada servis için uygun olmasından başka, aynı zamanda bir masanın görünümünü belirleyici biçimde şekillendiren tasarım unsurlarıdır. Erimiş kuvartz kumunu üfleme yönetmi ile cam bir kavanoz haline getiren zanaatkarlar yerine sanatçı olarak düşünülmektedir. ..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: KCD
Tamamıyla el işçiliği ile hazırlanmış olan ürünlerimiz ; dekor,asit,kumlama,altın yaldız,platin yaldız,lüster gibi tekniklerin sistemli bir şekilde bir araya getirilmesi ile oluşturulmaktadır. Ürünlerimzin özelliklerini koruması için bulaşık makinesinde yıkanılması önerilmez...
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 127 (11 Sayfa)