Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Hakkımızda

2015 yılında evimizde minik adımlarla çıktığımız bu yol sizlerin varlığıyla büyüyerek, 2017 yılında daha öncesinde hayalini bile kuramayacağımız upuzun bir yolculuğa dönüşerek bizlere mağazacılığın kapılarını açtı. Bu yolculuğa evimizde sizleri misafir ederek çıkmamızın bize getirdiği şansa ve sizlerde yarattığı büyüye inanarak Gökkuşağı evimizi  Gökkuşağı  Mağazası’na çevirirken en çok istediğimiz şey bu büyüyü kaybetmeden sizleri yine bu ailenin bir misafiri  olarak ağırlayabilmekti.
Bu inançla alışılmışın dışına çıkarak şehirden çok uzakta, vitrinleri perdelerle çevrili, içerisinde mis kokulu Gökkuşağı Kahvesi’nin hiç eksik olmadığı farklı bir mağazacılık yolculuğu başladı.  

Sizler bize inandıkça 100 metre karede başlayan mağazacılığımız, bugün 500 metrekarelik bir showroomda 100’den fazla tanınmış marka ve 10 kişilik Gökkuşağı ekimizle kurduğumuz harika bir serüven olarak devam ediyor…

Mutfaktan ev tekstiline, aydınlatmadan bahçe mobilyasına kadar evinizin ihtiyacı için olan her ürünü sizlere sunarken, aynı zamanda tasarım ve montaj ekimizle sizlere aldığınız tüm ürünlerin montajı  ve tasarımı konusunda destek vermekteyiz.

Bugün artık 2022 ‘in sonlarına gelirken bu güzel rüyayı tüm Türkiye ile tanıştırmak için yolculuğumuza offline mağazacılığımızın yanında online mağazacılığı da eklemenin heyecanı içindeyiz.

Sitemizden yapacağınız alışveriş öncesi  Gökkuşağımızla yakından tanışmak için, dilerseniz referanslarımız bölümünden Gökkuşağı evlerimize ait fotoğrafları görebilir, dilerseniz İnstagram hesabımızı ve misafirlerimize ait görüşleri inceleyebilirsiniz.

Kargo ile ürün satışımızın dışında proje ve tasarım talepleriniz için iletişim bilgilerimizden bizimle irtibata geçebilir yaşam alanlarınıza Gökkuşağı dokunuşları ekleyebilirsiniz.

 

Sizlerle olmayı, sizlerle büyümeyi çok seviyoruz….